Produkt
Funkcje
Kontakt
Demo
logo QualoCRM
W celu prawidłowego wyświetlenia systemu, prosimy zaktualizować wersję przeglądarki.
Zaktualizuj przeglądarkę
Demo
Kontakt
Funkcje
Produkt

NEW QUALITY. NEW CRM.

QUALOCRM w Twojej firmie

QUALOCRM jest aplikacją o nieograniczonych możliwościach, która z łatwością dopasowuje się do projektowych i budżetowych założeń każdego klienta. Elastyczność oferty powoduje, że klient ma realny wpływ na logikę działania i strukturę projektu. Indywidualne podejście do każdej oferty pozwala dokładnie oszacować czas realizacji, koszty wykonania i wdrożenia gotowego produktu.

Basic

Basic
Twoja firma działa według schematów biznesowych, które można przełożyć na formę aplikacji pracującej w chmurze. Zabieg ten zdecydowanie ułatwi wgląd w strukturę danych, przepływ informacji, jak również analizę wewnętrznych procesów.

Professional

Professional
Masz doświadczenie i wiesz, że innowacyjne technologie są kluczem do wyprzedzenia konkurencji. Zdajesz sobie sprawę, że wdrożenie kompleksowego rozwiązania IT to z jednej strony duże wyzwanie, a z drugiej szybki zwrot zainwestowanego kapitału.

Enterprise

Enterprise
Rozbudowana struktura Twojej firmy wiąże się nie tylko z precyzyjnym podejmowaniem decyzji, ale również strategią w dobieraniu odpowiedniego oprogramowania. QUALOCRM jest idealnym rozwiązaniem do integracji z grupą istniejących systemów IT.
Twórcą i właścicielem platformy jest logo Celerise Qualo Solutions Sp. z o.o. +48 22 350 69 28 contact@qualosolutions.com Copyright © 2020 Qualo Solutions Sp. z o.o. All rights reserved.